09127200086-02187716

new about

درباره ما

تاريخچه :

شرکت کیمیای سبز امروز با هدف ارتقاء و افزایش رضایت مندی در حوزه سلامت ، در سال 1380 تأسیس گردید.آنچه که از نظر کیمیای سبز امروز به عنوان کاستی دیده می شد عدم وجود برندهای معتبر جهانی در بازار ایران به جای کالاها و بعضا تولیدات داخلی فاقد کیفیت بوده است.

در ابتدا با ارزیابی ، بازار برای ترمیم و بهبود بخشیدن به وضعیت و کمی کیفی اقدام به اخذ نمایندگی از کمپانی های اروپایی معتبر مانند:

Chirana Medical ، Ekom ، BMT MMM Group ، SMT ، Swedent ، HyGenix نمودیم.

اهداف:

و در ادامه بر آنیم تا با مشورت و کمک از شما صاحب نظران در این حوزه ، صرفا جهت جلوگیری از خروج ارز بی مورد از کشور اقدام به واردات ، وهمچنین با هدف اشتغال زایی اقدام به تولید برخی از محصولات با در نظر گرفتن کیفیت و کمیتی برتر نماییم.

همچنین با توسعه شبکه های اینترنتی خواهیم کوشید تا فضای امن و مطمئن را برای تأمین کوچکترین و بزرگترین نیازهای شما عزیزان در محیط آرام و بدون نگرانی فراهم آوریم.
یکی از اولویت‌های کیمیای سبز امروز ، ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید است. کیمیای سبز امروز از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نخواهد کرد .

کیمیای سبز امروز با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت اعضای خانواده خود را با کاربری‏‌های متفاوت آنان برآورده سازد.

از اولویت‏‌های کیمیای سبز امروز ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش می باشد. کیمیای سبز امروز با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تأمین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

طرح‏‏‌های تشویقی خرید همواره مورد توجه خریداران بوده و کیمیای سبز امروز نیز به منظور قدردانی ازاین عزیزان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف در نظر خواهد گرفت.
همه کارکنان فنی و تخصصی کیمیای سبز امروز نهایت تلاش خود را به عمل خواهند آورد تا با ارائه با‏کیفیت ‏‌ترین و به ‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

سهولت استفاده از وب‏ سایت کیمیای سبز امروز و خدمات ارائه شده دراین شرکت، همواره یکی از مهم‏‌ترین موضوعات، در کیمیای سبز امروزبوده و هست.

خط مشي كيفيت شركت كيمياي سبز امروز :

شركت كيمياي سبز امروز بقاء و رشد و توسعه خود را در گرو بر آوردن انتظارات بر حق مشتريان و جلب رضايت آن ها می داند ، اين امر از طريق عرضه محصولات در بالا ترين سطح كيفيت مطابق با خواسته های مشتری تأمين مي گردد كه مسئوليت فردي تمامی مديران ، سرپرستان ، كاركنان ضامن اجرای آن مي باشد .

بدين منظور در جهت نيل به اهداف فوق ، خط مشي كيفيت بر پايه اصول زير بنا شده است .

  • افزايش رضايت مشتريان
  • بهبود مستمر فرآيندها و محصولات
  • افزايش آگاهی پرسنل و آموزش

شركت كيمياي سبز امروز با علاقمندي كامل و با همه توان ، خود را متعهد به تأمين منابع مورد نياز جهت برآوردن نيازمندي هاي مشتريان ، حمايت و پشتيباني جهت حفظ و بهبود اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت ، استاندارد ،ISO 9001-2008 و ISO 10002-2004 و ساير نيازمندی ها و استانداردهاي محصول نموده و براي تسريع و استقرار نظام مديريت كيفيت و مراقبت به حفظ و بهينه سازی از آن اقدام به تعيين نماينده و يا نمايندگانی با اختيارات لازم در امور كيفيت می نمايد .

علاوه بر آن بصورت منظم در فواصل زمانی معين بر اين سيستم نظارت و آن را در مورد ارزيابی قرار خواهد داد وبه اين منظور از تمامی پرسنل تقاضا دارم همكاري و تلاش خود را برای رشد فردی و سازمانی و حفظ و شايستگی سيستم بكارگیرند .

  • خيابان آزادي، انتهاي اسكندري شمالي، نبش كوچه سبكرو كريمي پلاك ١٠٩ طبقه سوم واحد ٥
  • 021-87716 -09127200086
  • info@pluskse.com

map3