09127200086-02187716

ban03

شرایط گارانتی الکترو یرجری آرونکس

شرکت کیمیای سبز امروز(سهامی خاص)

شرایط گارانتی انواع مختلف الکترو یرجری آرونکس:
مصرف کننده گرامی به موارد زیر که جزء لاینفک گارانتی می باشد دقت ویژه نمائید. بدیهی است عدم رعایت هر یک از نکات زیر محصول را از گارانتی خارج نموده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آن نخواهد پذیرفت.

 • ابتدا می بایست بعد از تهیه دستگاه دفترچه راهنمای نصب، راه اندازی و روش استفاده از دستگاه را با مراجعه به سایت pluskse.com بخش دانلودها، بخش دفترچه راهنمای فارسی تجهیزات تهیه و مطالعه نموده ، تا در هنگام آموزش بتوانید سوالات احتمالی خود را مطرح نمایید. همچنین یکCD  آموزشی در مورد حوزه عملکرد دستگاه در داخل کارتون محصول جهت آشنایی بیشتر با آن قرار داده شده است. که می بایست آن را مشاهده نموده تا در صورت لزوم سوالات احتمالی خود را مطرح نمایید.
 • در تهران محل تحویل دستگاه انبار داخلی شرکت میباشد که خریدار باید یا خود و یا نماینده قانونی خود را جهت تایید سلامت ظاهری دستگاه (آکبند بودن، نداشتن شکستگی و یا هر عیب ظاهری دیگر) و پس از آموزش نصب و راه اندازی و نحوه استفاده از آن محصول را تحویل گرفته و الزاما تا 48 ساعت آینده می بایست به سایت pluskse.com مراجعه کرده ودر بخش خدمات پس از فروش فرم درخواست نصب و گارانتی را تکمیل نموده و با زدن عبارت ثبت و ارسال اطلاعات آن را به واحد مربوطه ارسال نمایید. توجه داشته باشید عدم ارسال فرم مذکور در زمان مقرر به منظره انصراف خریدار از دریافت گارانتی بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن بعهده نخواهد پذیرفت.
 • منظور رفاه حال بیشتر مصرف کننده در صورت نیاز کاربر به آموزش بیشتر امکان آموزش از راه دور از طریق اپلیکیشن های Skype و یا   imoبا هماهنگی قبلی با واحد خدمات پس از فروش  فراهم خواهد گردید.
 • در شهرستان هایی که خریدار امکان حضور فیزیکی در محل شرکت را ندارند فروشنده امکان آموزش از راه دور را از طریق استفاده از اپلیکیشن های Skype و یا   imoبا هماهنگی قبلی با واحد خدمات پس از فروش فراهم نموده ، جهت بهرمندی از این روش انجام مراحل زیر الزامی می باشد. (مرحله اول: ابتدا می بایست بعد از تهیه دستگاه دفترچه راهنمای نصب، راه اندازی ، روش استفاده از دستگاه را با مراجعه به سایت pluskse.com بخش خدمات پس از فروش بخش دفترچه راهنمای فارسی تجهیزات تهیه و مطالعه نمایید و نیز می بایست CD  آموزشی که در مورد حوزه عملکرد دستگاه در داخل کارتون محصول جهت آشنایی بیشتر با آن قرار داده شده است. را مشاهده نمایید تا در صورت سوالات احتمالی بتوانید آن را مطرح کنید.
  مرحله دوم: : در این مرحله پزشک پس از مشاهده دستگاه می بایست سلامت ظاهری دستگاه (آکبند بودن، نداشتن شکستگی و یا هر عیب ظاهری دیگر) را با  ارسال متن  روبرو (دستگاه مشاهده شد مورد تایید اینجانب............. می باشد) سلامت کالا را مورد تایید قرار دهد، و سپس وارد مرحله سوم گردد.
  مرحله سوم: در این مرحله آموزش راه اندازی و نحوه استفاده از دستگاه به صورت تصویری، بطور کامل به شما آموزش داده می شود و پس از تکمیل آموزش پزشک موظف است با راسال متن روبرو (اینجانب.... .....کلیه آموزش های لازمه در این مرحله را دریافت نمودم) این آموزش و راه اندازی را مورد تایید قراردهد. )
 • در پایان آموزش الزاما می بایست تا 48 ساعت آینده به سایت pluskse.com مراجعه کرده و در بخش خدمات پس از فروش فرم درخواست نصب و گارانتی را تکمیل نموده و با زدن عبارت ثبت و ارسال اطلاعات آن را به واحد مربوطه ارسال نمایید. توجه داشته باشید عدم ارسال فرم مذکور در زمان مقرر به منظوره انصراف خریدار از دریافت گارانتی بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن بعهده نخواهد پذیرفت. (هزینه حمل و نقل از درب انبار به عهده خریدار می باشد.)
 • در زمان گارانتی خریدار از یک نوبت بازدید سالیانه تجهیزات به صورت رایگان برخوردار می باشد.(چنانچه مایل به تداوم این سرویس باشید می توانید به سایتpluskse.com مراجعه نموده و در بخش خدمات پس از فروش فرم ثبت نام سرویس سالیانه تجهیزات را تکمیل و با زدن عبارت ثبت و ارسال اطلاعات آن را به واحد مربوطه ارسال نمایید.)
 • جهت  نظافت ظاهری دستگاه حتما از پارچه نرم آغشته به الکل سفید استفاده شود (هیچ نوع مواد ضد عفونی کننده پیشنهاد نمی شود) در صورت مشاهده خلاف این دستورالعمل شرکت هیچگونه مسئولیتی را در قبال آن بعهده نخواهد پذیرفت.
 • شکستگی ظاهری دستگاه در اثر ضربه خوردن و یا از دست افتادن دستگاه را از گارانتی خارج می نماید.
 • در صورت خرابی محصول و نیاز به خدمات دستگاه حتما باید به محل شرکت ارسال شود و نمی بایست توسط افراد متفرقه بازبینی و تعمیر گردد که در این صورت دستگاه در زمان گارانتی از گارانتی خارج و در زمان غیر گارانتی شرکت در قبال آن هیچگونه مسئولیتی را بعهده نخواهد پذیرفت.
 • در صورت خرابی و نیاز به خدمات به سایتpluskse.com مراجعه نموده و در بخش خدمات پس از فروش فرم اعلام خرابی و درخواست تکنسین را تکمیل نموده و با زدن عبارت ثبت و ارسال اطلاعات آن را به واحد مربوطه ارسال نمایید.
 • در صورت خرابی تجهیزات و نیاز به خدمات حتما باید از تکنسین های دوره دیده و مورد تایید شرکت استفاده شود در غیر این صورت دستگاه در زمان گارانتی از گارانتی خارج و در زمان غیر گارانتی شرکت در قبال آن هیچ مسئولیتی را بعهده نخواهد پذیرفت.
 • از قرارگرفتن دستگاه در نور مستقیم خورشید به مدت طولانی( بیش از 30 دقیقه) جدا جلوگیری به عمل آورید.
 • کلیه تجهیزات این شرکت دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

راه های تماس با ما:

 • تلفکس 87716-021 و 66936627-021  داخلی 4 
 • تلگرام:  https://t.me/kimiayesabzemroz
 • واتساپ: https://api.whatsapp.com/send?phone=989197563284
 • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • خيابان آزادي، انتهاي اسكندري شمالي، نبش كوچه سبكرو كريمي پلاك ١٠٩ طبقه سوم واحد ٥
 • 021-87716 -09127200086
 • info@pluskse.com

map3